oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Wyszków

Wyszków
dom na sprzedaż

LCN-DS-770

Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z klimatycznym patio i użytkowym poddaszem – komfort, przestrzeń i natura w zasięgu ręki. Kupujący nie płaci prowizji pośrednikowi. Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż zadbany dom o konstrukcji drewnianej, położony w spokojnej ...

Powierzchnia
136,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
285 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 139,71 zł
cena 699 000
dom na sprzedaż - Wyszków
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Białystok, Przemysłowe

Białystok, Przemysłowe
dom na sprzedaż

LCN-DS-764

Na sprzedaż: oddzielny lokal mieszkalny w Białymstoku, w budynku jednopiętrowym, os. Skorupy (tuż obok ul. Poziomej) Marzysz o własnym kącie z ogródkiem, piwnicą i oddzielnym budynkiem gospodarczym za niewielkie pieniądze? Mam coś dla Ciebie! Oferuję udział ...

Powierzchnia
51,47 m2
Powierzchnia działki [m2]
529 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 634,35 zł
cena 290 000
dom na sprzedaż - Białystok, Przemysłowe
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Nidzica (gw), Bolejny

Nidzica (gw), Bolejny
działka na sprzedaż

LCN-GS-763

Działka położona nad niedużym , urokliwym Jeziorem Bolejny, w miejscowości Bolejny,  w powiedzie nidzickim, województwie warmińsko-mazurskim. Numer geodezyjny 125/3. Jezioro bogate w ryby; lin i szczupak to gatunki najczęściej występujące w jeziorze. Dla wędkarzy ...

Powierzchnia
1 272,00 m2
Cena za m2
54,25 zł
cena 69 000
działka na sprzedaż - Nidzica (gw), Bolejny
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Choroszcz (gw), Zaczerlany

Choroszcz (gw), Zaczerlany
działka na sprzedaż

LCN-GS-754

Polecam Państwa uwadze działki w Zaczerlanach. Przepiękna okolica, blisko las, cisza. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się domy nowe, gospodarstwa rolne. Dojazd do działek drogą szutrową (ok. 500m). Następujące działki są do sprzedaży: nr 190/13 o powierzchni ...

Powierzchnia
3 656,00 m2
Cena za m2
43,76 zł
cena 160 000
działka na sprzedaż - Choroszcz (gw), Zaczerlany
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Siemiatycze, Fiołkowa

Siemiatycze, Fiołkowa
dom na sprzedaż

LCN-DS-751

UWAGA ! KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI BIURA NIERUCHOMOŚCI !  W związku z tym prosimy o uszanowanie woli właściciela nieruchomości i kontakt tylko z nami pod wskazanymi numerami : 533 - 329 -286 oraz 533-329-289 celem ustalenia termiu prezentacji domu.  Idealny ...

Powierzchnia
120,51 m2
Powierzchnia działki [m2]
690 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 542,77 zł
cena 1 149 999
dom na sprzedaż - Siemiatycze, Fiołkowa
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Michałowo (gw), Nowosady

Michałowo (gw), Nowosady
działka na sprzedaż

LCN-GS-744

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działek na sprzedaż położonych w miejscowości Nowosady gmina Michałowo.  Do sprzedaży posiadamy 9 działek o powierzchni 3100 m2  Tereny bardzo malownicze , dojazd drogą utwardzoną. Wzdłuż pierwszej działki przebiega linia ...

Powierzchnia
3 100,00 m2
Cena za m2
25,81 zł
cena 80 000
działka na sprzedaż - Michałowo (gw), Nowosady
Kryteria wyszukiwania

rozumiem